Serwis bram przemysłowych Gorzów Wielkopolski

Serwis i naprawa bram przemysłowych w Gorzowie Wielkopolskim

Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużą eksploatacją bram przemysłowych i stacji przeładunkowej może dojść do niespodziewanej awarii tych urządzeń. Oczywiście można zapobiegać takim wydarzeniom przez dokonywanie regularnych przeglądów, pozwalających zachować sprawność i dłuższy okres użytkowania części ulegających zużyciu podczas intensywnej pracy. Ekipa serwisowa z Gorzowa Wielkopolskiego to zespół wykwalifikowanych serwisantów, którzy błyskawicznie wykryją i naprawią uszkodzenie zapewniając ciągłość pracy w hali czy obiekcie przemysłowym.

Service on Time specjalizuje się w naprawie i serwisie bram przemysłowych i systemów przeładunkowych różnych marek i producentów dostępnych na polskim rynku. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnie przeszkolonych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem, którzy potrafią rozpoznać i usunąć przyczynę każdej awarii.

W ramach naszych usług oferujemy też wymianę części takich, jak blaty, przeszklenia, sprężyny, prowadnice, napędy elektryczne i siłowniki. Service On Time wykorzystuje wiedzę, doświadczenie i nowoczesne rozwiązania, by zapewnić jak najlepsze podejście do indywidualnych potrzeb Klienta.

Obsługujemy firmy z wielu sektorów: branży spożywczej, farmaceutycznej, produkcyjnej, motoryzacyjnej i lotniczej. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu: wystarczy zadzwonić, wysłać e-mail lub skorzystać z formularza na stronie internetowej.

 

Kontakt do serwisu w Gorzowie Wielkopolskim

tel. +48 538 612 040

e-mail: polnoc@sot24.com.pl