Serwis bram przemysłowych Kamieniec Ząbkowicki

Serwis i naprawa bram przemysłowych w Kamieńcu Ząbkowickim

Kamieniec Ząbkowicki to miejscowość położona w południowej części województwa Dolnośląskiego – właśnie tutaj znajduje się nasza centrala, w której pracuje zespół koordynatorów i doradców, odpowiedzialnych za sprawną organizację przeglądów oraz usług związanych z naprawą i serwisem bram przemysłowych i systemów przeładunkowych w obiektach na terenie całego kraju.

Service on Time specjalizuje się w naprawie i serwisie bram przemysłowych i systemów przeładunkowych różnych marek i producentów dostępnych na polskim rynku. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnie przeszkolonych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem, którzy potrafią rozpoznać i usunąć przyczynę każdej awarii.

W ramach naszych usług oferujemy też wymianę części takich, jak blaty, przeszklenia, sprężyny, prowadnice, napędy elektryczne i siłowniki. Service On Time wykorzystuje wiedzę, doświadczenie i nowoczesne rozwiązania, by zapewnić jak najlepsze podejście do indywidualnych potrzeb Klienta.

Obsługujemy firmy z wielu sektorów: branży spożywczej, farmaceutycznej, produkcyjnej, motoryzacyjnej i lotniczej. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu: wystarczy zadzwonić, wysłać e-mail lub skorzystać z formularza na stronie internetowej.


Kontakt do serwisu w Kamieńcu Ząbkowickim:

tel. + 48 694 477 232

e-mail: zachod@sot24.com.pl