Serwis bram przemysłowych Łódzkie

Serwis i naprawa bram przemysłowych w Łódzkim

Serwis i naprawa bram przemysłowych w Łódzkim

Niektóre usterki nie wymagają przyjazdu specjalistycznej ekipy serwisowej, i mogą zostać usunięte przez Klienta. Service on Time oprócz profesjonalnego serwisu oferuje również bogatą paletę części do naprawy we własnym zakresie. Oczywiście są awarie, które wymagają profesjonalnej naprawy i wtedy warto skorzystać ze wsparcia naszej ekipy serwisowej obsługującej województwo łódzkie.

Service on Time specjalizuje się w naprawie i serwisie bram przemysłowych i systemów przeładunkowych różnych marek i producentów dostępnych na polskim rynku. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnie przeszkolonych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem, którzy potrafią rozpoznać i usunąć przyczynę każdej awarii.

W ramach naszych usług oferujemy też wymianę części takich, jak blaty, przeszklenia, sprężyny, prowadnice, napędy elektryczne i siłowniki. Service On Time wykorzystuje wiedzę, doświadczenie i nowoczesne rozwiązania, by zapewnić jak najlepsze podejście do indywidualnych potrzeb Klienta.

Obsługujemy firmy z wielu sektorów: branży spożywczej, farmaceutycznej, produkcyjnej, motoryzacyjnej i lotniczej. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu: wystarczy zadzwonić, wysłać e-mail lub skorzystać z formularza na stronie internetowej.

Zamów serwis w Łodzi
tel. 882 189 873
e-mail: przeglady.wschod@tsbs.com.pl