Serwis bram przemysłowych Bełchatów

 

Serwis i naprawa bram przemysłowych w Bełchatowie

Serwis bram z Bełchatowa to usługa serwis dla bram i systemów przeładunkowych. Oferujemy dokładne przeglądy techniczne, które są zalecane dla dłuższego zachowania sprawności bram i ramp przeładunkowych. Rozumiemy, że ważna dla Państwa jest szybka reakcja, aby sprawnie pozbyć się usterki i móc bez przeszkód korzystać z bram w firmie.

Współpracujemy z wieloma firmami, wykonując regularne przeglądy zamontowanych bram i ramp przeładunkowych. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość wymiany blatów, przeszkleń, sprężyn, prowadnic, napędów elektrycznych, linek, rolek i innych akcesoriów w bramach segmentowych. W bramach szybkobieżnych wymienimy napęd elektryczny, płaszcz czy prowadnicę.

Natomiast w rampie przeładunkowej – agregat hydrauliczny, węże hydrauliczne, siłowniki i belki. Zaufało nam już wiele firm z branży motoryzacyjnej, farmaceutycznej, produkcyjnej, lotniczej czy spożywczej. Zapewniamy gwarancję usług, która obejmuje bezpłatną wymianę części eksploatacyjnych i rabaty na części uszkodzone mechanicznie.

Czekamy na Państwa telefon, mail lub formularz zgłoszeniowy dotyczący wykonania przeglądu lub naprawy usterki.

 

Kontakt do serwisu w Bełchatowie:

Telefon: +48 538 649 528

E-mail: centrum@sot24.com.pl