Serwis i naprawa bram przemysłowych w Częstochowie

Nasz zespół specjalistów z Częstochowy świadczy usługi z zakresu serwisu bram i systemów przeładunkowych. Zawiera wszystkie niezbędne cechy zespołu serwisowego. Ekipę serwisowa z Częstochowy tworzą profesjonaliści, których cechuje wieloletnie doświadczenie i wiedza. To sprawia, że nasi klienci doceniają w nas wysoką jakość usług, precyzje ich wykonania i terminowość.

Z troski o zadowolenie każdego klienta oferujemy gwarancję do 60 miesięcy, w czasie której części eksploatacyjne wymieniamy za darmo. Pracujemy dla firm z branży produkcyjnej, spożywczej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej oraz lotniczej. Specjalizujemy się w naprawie bram segmentowych, przeciwpożarowych, spiralnych, hangarowych, szybkobieżnych, harmonijkowych, przesuwnych, rolowanych i ramp przeładunkowych różnych producentów.

Z nami istnieje możliwość wymienienia wszystkich części zamiennych bram i ramp, takich jak blaty, hamulce bezpieczeństwa, prowadnice, sprężynki, napędy elektryczne, przeszklenia, agregaty hydrauliczne, siłowniki. Jednak aby jak najdłużej cieszyć się sprawnym sprzętem ważne jest dokonywanie regularnych przeglądów i konserwacji. Czekamy na państwa zgłoszenia telefoniczne, mailowe oraz te złożone poprzez formularz na stronie internetowej.

 

Kontakt do serwisu w Częstochowie:

Telefon: +48 666 883 484

E-mail: serwis.poludnie@tsbs.com.pl