Serwis bram przemysłowych Lubin

 

Serwis i naprawa bram przemysłowych w LubinieNawet jeżeli bramy w Państwa firmie są regularnie konserwowane zawsze może dojść do nieoczekiwanej awarii ze względu na zużycie części narażonych na szczególnie dużą eksploatację. Szukając serwisu bram w Lubinie warto wziąć pod uwagę możliwość skorzystania z pomocy naszej wykwalifikowanej ekipy serwisantów, dla których ponowne uruchomienie urządzenia w jak najkrótszym czasie jest zawsze priorytetem.

Service on Time specjalizuje się w naprawie i serwisie bram przemysłowych i systemów przeładunkowych różnych marek i producentów dostępnych na polskim rynku. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnie przeszkolonych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem, którzy potrafią rozpoznać i usunąć przyczynę każdej awarii.

W ramach naszych usług oferujemy też wymianę części takich, jak blaty, przeszklenia, sprężyny, prowadnice, napędy elektryczne i siłowniki. Service On Time wykorzystuje wiedzę, doświadczenie i nowoczesne rozwiązania, by zapewnić jak najlepsze podejście do indywidualnych potrzeb Klienta.

Obsługujemy firmy z wielu sektorów: branży spożywczej, farmaceutycznej, produkcyjnej, motoryzacyjnej i lotniczej. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu: wystarczy zadzwonić, wysłać e-mail lub skorzystać z formularza na stronie internetowej.

 

Kontakt do serwisu w Lubinie:

tel. +48 694 477 232

e-mail: zachod@sot24.com.pl