Serwis bram przemysłowych Katowice

 

Serwis i naprawa bram przemysłowych w Katowicach

Serwis bram z Katowic gwarantuje rozwiązanie Państwa problemów z bramami segmentowymi, hangarowymi, szybkobieżnymi, harmonijkowymi, przesuwnymi, rolowanymi, przeciwpożarowymi, spiralnymi, a także z rampami przeładunkowymi. Najważniejsze jest dla nas, aby nasi Klienci jak najszybciej mogli znów korzystać ze sprawnego sprzętu, dlatego wyróżnia nas szybka reakcja i terminowość.

Uruchomienie uszkodzonej bramy zajmie nam maksymalnie 24 godziny. W przypadku kiedy nie wywiążemy się z terminu wykonamy usługę za darmo*. W ofercie serwisowej można znaleźć wymianę takich części jak blaty, przeszklenia, konsole, prowadnice, napędy elektryczne, hamulce bezpieczeństwa, kratownice, sprężyny i wiele innych. Serwis bram z Katowic to wysoka jakość usług i wykorzystywanych materiałów, wieloletnie doświadczenie, a dodatkowo atrakcyjne ceny.

Staramy się indywidualnie podchodzić do potrzeb klienta. Nasze usługi zostają objęte 60 miesięczną gwarancją z możliwością jej wydłużenia. W okresie gwarancyjnym wykonujemy bezpłatną wymianę części eksploatacyjnych oraz udzielamy rabatów na części uszkodzone mechanicznie. W pełnej gotowości czekamy na państwa zgłoszenia.

* w przypadku podpisania umowy serwisowej premium

 

Kontakt do serwisu w Katowicach:

Telefon: +48 666 883 484

E-mail: poludnie@sot24.com.pl