Serwis bram przemysłowych Ostrowiec Świętokrzyski

 

Serwis i naprawa bram przemysłowych w Ostrowcu Świętokrzyskim

Dział serwis Service On Time z Ostrowca Świętokrzyskiego zapewnia kompleksową pomoc w naprawie i konserwacji bram segmentowych, hangarowych, szybkobieżnych, harmonijkowych, rolowanych, przesuwnych, przeciwpożarowych, bram do chłodni, spiralnych, a także systemów przeładunkowych. Ekipa serwisowa z Ostrowca Świętokrzyskiego jest złożona z fachowców precyzyjnie wykonujących oferowane usługi. Zlokalizujemy każdą usterkę i sprawnie zajmiemy się jej usunięciem.

Oferujemy również wymianę części, takich jak blaty, przeszklenia, sprężyny, prowadnice, napędy elektryczne i siłowniki. Na nasze usługi otrzymają Państwo gwarancję  z możliwością jej wydłużenia o kolejne miesiące. 

Service On Time stawia na nowoczesne rozwiązania, precyzję oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta. Z naszych usług korzystają firmy z branży spożywczej, farmaceutycznej, produkcyjnej, motoryzacyjnej i lotniczej. Chęć skorzystania z naszych usług można zgłaszać telefonicznie, mailowo oraz przez formularz na stronie internetowej.

 

Kontakt do serwisu w Ostrowcu Świętokrzyskim:

Telefon: +48 538 649 528

E-mail: centrum@sot24.com.pl