Serwis bram przemysłowych Poznań

 

Serwis i naprawa bram przemysłowych w Poznaniu

Serwis bram z Poznania to gwarancja najwyższej jakości wykorzystywanych materiałów i sprawnie wykonywanych usług. Nasze usługi skierowane są do firm posiadających m.in. zakłady produkcyjne, hangary czy salony samochodowe. Ponadto współpracujemy z architektami i projektantami.

Nasza ekipa serwisowa z Poznania oferuje sprawny i profesjonalny przegląd lub naprawę bram segmentowych, rolowanych, szybkobieżnych, hangarowych, harmonijkowych, przesuwnych, przeciwpożarowych, spiralnych, bram do chłodni i mroźni, a także systemów przeładunkowych różnych producentów. Specjaliści z Service On Time starają się o to, by jak najszybciej oddać do Państwa dyspozycji sprawny sprzęt, jednocześnie zapewniając o dokładnym wykonaniu usługi.

Cenimy sobie zadowolenie klienta, dlatego jeśli naprawa nie zostanie zrealizowana w wyznaczonym terminie to części i naprawę otrzymają Państwo gratis*. Na nasze usługi udzielamy gwarancji, w czasie której będą mogli Państwo skorzystać z szeregu dodatkowych bezpłatnych usług. Zamówienia przeglądów lub zgłoszenie usterek można dokonać telefonicznie, mailowo, a także poprzez formularz na stronie internetowej.

* w przypadku podpisania umowy serwisowej premium

 

Kontakt do serwisu w Poznaniu:

Telefon: +48 538 612 040

E-mail: polnoc@sot24.com.pl