Nasz serwis bram i systemów przeładunkowych gwarantuje szybką reakcję
i profesjonalne wsparcie w przypadku wystąpienia nagłej usterki.
Oferujemy przeglądy, serwis i naprawę.

Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że Service on Time otrzymał Gazelę Biznesu za rok 2020, tym samym nasza firma znalazła się w gronie najbardziej wiarygodnych i najpopularniejszych małych i średnich firm w Polsce.

 

Serwis i naprawa bram przemysłowych   I   Sprzedaż części   I   Sprzedaż bram i ramp

 


27 ekip serwisowych w całym kraju

przeglądy, serwis i naprawa bram przemysłowych i systemów przeładunkowych

obsługujemy produkty wszystkich wiodących producentów bram i systemów przeładunkowych

oferujemy części do bram

sprzedajemy bramy oraz systemy przeładunkowe

 

Działamy na terenie całego kraju.
Wymiana blatu, uszkodzone odboje, zużyte sprężyny? Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, a ekipa serwisowa stacjonująca najbliżej miejsca awarii zostanie jak najszybciej wysłana do jej usunięcia!

To wyróżnia nasz serwis bram przemysłowych

Tylko własne ekipy

Nasze ekipy serwisowe tworzą nasi pracownicy – wyszkoleni z każdego rodzaju bramy specjaliści w swej dziedzinie. Dzięki temu oferujemy wysoką jakość usług w przystępnej cenie.
}

Elastyczne godziny pracy

Niektóre awarie nie mogą czekać „do poniedziałku”, czasami nie można zatrzymać pracy w hali z powodu naprawy bramy. Doskonale to rozumiemy, dlatego pracujemy również w weekendy.

Bezpłatne konsultacje i audyt produktów u klienta

Nasi specjaliści przeprowadzą na miejscu audyt produktów a w razie potrzeby doradzą w sprawie ich wyboru/wymiany na nowsze modele. Chcemy żeby nasz klient miał pełną informację zwrotną.

Oferta

Serwis / przegląd bram

Każda brama, szczególnie, jeśli jest zautomatyzowana, wymaga co jakiś czas przeglądu – zupełnie jak samochód. Częstotliwość przeglądów jest zależna od warunków, w jakich pracuje i ilości cykli, jakie wykonuje w ciągu dnia. Ich regularne wykonywanie przedłuża żywotność bramy.

Naprawa bram

Dla zachowania płynności pracy w każdym budynku przemysłowym bramy po prostu muszą działać poprawnie i zgodnie ze swym przeznaczeniem. Dobrze wiemy co się dzieje, gdy jedna z nich nagle ulegnie awarii i potrafimy to szybko naprawić.

Części do bram

W trakcie eksploatacji niektóre części ulegają zużyciu, jest to naturalny proces. Inne zostają niechcący uderzone i zniszczone. Bez względu na to, którego producenta macie Państwo zamontowane bramy, my mamy do niej części zamienne, dlatego proces naprawy zostanie znacznie skrócony.

Ekspresowa naprawa bram i systemów przeładunkowych

Oferujemy naszym klientom stałą pomoc techniczną (Assistance24h) i dajemy gwarancję terminu wykonania naprawy. Zapoznaj się z cennikiem pakietu PREMIUM.
i

Indywidualnie przygotowane pakiety (umowy) serwisowe

Czy przegląd bramy może się odbyć tylko w sobotę? Masz własną ekipę serwisową, ale potrzebujesz części? Chcesz przedłużyć gwarancję na bramy, którym okres gwarancyjny się kończy? Zapoznaj się z naszymi pakietami serwisowymi.

Preferencyjne systemy rabatowe

W zależności od wybranego pakietu serwisowego oferujemy różne atrakcyjne rabaty i bonusy.

Wsparcie techniczne (telefonicznie)

Niektóre awarie nie wymagają każdorazowo przyjazdu ekipy serwisowej – niektórym da się zaradzić zdalnie. Służymy naszym klientom telefonicznym wsparciem technicznym.
Usterki bram przemysłowych, ze względu na intensywność ich użytkowania i trudne warunki panujące najczęściej w ich najbliższym otoczeniu są czymś zupełnie normalnym i jak najbardziej spodziewanym. Aby jednak przemysł mógł działać sprawnie, konieczne jest zadbanie o jak najmniejsze szkody i straty związane z awariami. Z tego też powodu tak ważną rolę w przemyśle odgrywają dziś serwisy bram przemysłowych, oferujące usługi z zakresu naprawy bram i serwisu bram automatycznych, wśród których znajdują się też specjaliści Service on Time.

Czytaj więcej

Obsługa firm

Wiemy, że zupełnie inne warunki panują w chłodni, a inne w myjni samochodowej. Przez lata naszej działalności zbieraliśmy cenne doświadczenie w pracy w centrach dystrybucyjnych, w hangarach przy bramach wielkogabarytowych i wszelkiego rodzaju halach produkcyjnych – od branży spożywczej, po wydobywczą. Dla zapewnienia ciągłość pracy w Państwa hali przygotowaliśmy 2 rodzaje pakietów – PLUS i PREMIUM.

Service On Time

Service On Time 57-240 Kamieniec Ząbkowicki ul. Kolejowa 44

57-240 Kamieniec Ząbkowicki ul. Kolejowa 44

+48 74 816 37 24

serwis@sot24.com.pl

SERVICE ON TIME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Beneficjent dotacji na kapitał obrotowy

Program operacyjny: POIR.00.00.00. Program Operacyjny Inteligentny Rozwój (Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach)