Serwis i naprawa bram przemysłowych Małopolska

Serwis i naprawa bram przemysłowych w Małopolsce

Potrzebują Państwo szybkiej naprawy bramy w Małopolskim? Wykonamy ją dla Państwa precyzyjnie i terminowo, a także dostosujemy się do wymagań firmy. Service On Time przygotował atrakcyjne pakiety serwisowe, które można dopasować do własnych potrzeb. Niezależnie od pakietu jaki Państwo wybiorą gwarantujemy najwyższą jakość usług i wykorzystywanych materiałów.

Service On Time w województwie małopolskim powstał w celu świadczenia usług m.in. zakładom przemysłowym, magazynom, chłodniom czy warsztatom samochodowym. Oferujemy wykonywanie przeglądów technicznych i napraw bram, a także systemów przeładunkowych. Mamy możliwość zająć się sprzętem wszystkich producentów. Zapewniamy również gwarancję na wszystkie nasze usługi z możliwością jej przedłużenia

Nasi klienci w Małopolsce otrzymują od naszego serwisu telefoniczne wsparcie techniczne. W ten sposób zawsze wiedzą jak poradzić sobie z drobnymi usterkami bram i ramp samodzielnie. W każdej chwili możecie Państwo umówić się na darmowy audyt swojego sprzętu i konsultacje dotyczące najlepszych rozwiązań. W województwie małopolskim stacjonujemy w Tarnowie, gdzie w pełnej gotowości oczekujemy na Państwa zgłoszenia.

Zapraszamy do informacji na temat serwisu w Małopolsce:


Kontakt

Przeglądy Południe

Telefon: +48 694 477 219; E-mail: przeglady.poludnie@sot24.com.pl