Serwis bram przemysłowych Śląskie

Serwis i naprawa bram przemysłowych w Śląskim

Service On Time na Śląsku posiada aż dwie ekipy serwisowe, które zapewniają usługi naprawy bram przemysłowych i ramp przeładunkowych. Podejmujemy się m.in. przeglądów okresowych i naprawy różnego rodzaju bram, w tym bram szybkobieżnych, rolowanych, harmonijkowych czy hangarowych. Działamy dla państwa również w weekendy, bo wiemy jak ważne dla funkcjonowania zakładu są sprawne bramy i systemy przeładunkowe.

Oferta serwisowa na Śląsku jest dopasowywana do każdego klienta. Posiadamy różne pakiety serwisowe, spośród których możecie Państwo wybrać ten, który będzie najbardziej odpowiadał Państwa wymaganiom. Przewidywane są również atrakcyjne rabaty.

Śląskie ekipy Service On Time składają się z doświadczonych specjalistów, którzy sprawnie i terminowo naprawiają usterki bram i ramp. Potrafimy dostosować się do trybu pracy zakładu i odpowiedzieć na konkretne potrzeby. Ponadto zapewniamy klientom fachową pomoc telefoniczną, a także oferujemy bezpłatne konsultacje. Zwracamy uwagę na wartość przeglądów okresowych, które nieraz wydłużają żywotność bram w zakładach.

Zapraszamy do informacji na temat serwisu na Śląsku:


Kontakt

Koordynator Południe

Telefon: +48 666 883 484; E-mail: serwis.poludnie@sot24.com.pl

Przeglądy urządzeń – Południe

Telefon: +48 694 477 219; E-mail: przeglady.poludnie@sot24.com.pl