Serwis bram przemysłowych Warszawa

 

Serwis i naprawa bram przemysłowych w Warszawie

Service On Time Warszawa świadczy usługi z zakresu serwisu bram i systemów przeładunkowych różnych producentów. Szczególnie zwracamy uwagę na precyzję wykonywania usług oraz na indywidualne podejście do klienta. Z troski o satysfakcję naszych klientów oferujemy wiele korzystnych możliwości.

Nasz serwis z Warszawy zajmuje się bramami hangarowymi, segmentowymi, szybkobieżnymi i innymi. Wśród naszych usług znajdują się przeglądy, których wykonywanie jest zalecane przynajmniej raz w roku. Profesjonaliści z Warszawy wymienią każdą z części zamiennych, takich jak blaty, przeszklenia, prowadnice, belki, agregaty hydrauliczne, linki, rolki i wiele innych. Profesjonalne usługi u nas idą w parze z atrakcyjnymi cenami.

Dodatkowo zapewniamy 60 miesięczną gwarancję, bezpłatną wymianę części eksploatacyjnych w czasie gwarancji i rabaty na części uszkodzone mechanicznie. Zaufało nam już wielu klientów, głównie za sprawą konkurencyjnej oferty, doświadczonych fachowców oraz indywidualnego podejścia.

Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność najwyższej jakości produktów i terminowości wykonywanych usług. Nasi klienci to m.in. zakłady produkcyjne, warsztaty czy salony samochodowe.

 

Kontakt do serwisu w Warszawie:

Telefon: +48 694 477 226

E-mail: wschod@sot24.com.pl