Serwis bram przemysłowych Mazowieckie

Serwis i naprawa bram przemysłowych w Mazowieckim

Service On Time posiada aż 23 ekipy serwisowe w różnych miastach Polski. Nie mogłoby nas zabraknąć również na Mazowszu. W województwie mazowieckim stacjonujemy w stolicy i w gotowości czekamy na Państwa zgłoszenia. Oferujemy dokładne przeglądy techniczne i sprawne naprawy bram i ramp przeładunkowych. Poradzimy sobie ze sprzętem każdego producenta. Do większości posiadamy części zamienne, które możecie również zakupić Państwo u nas do naprawy bram we własnym zakresie.

W województwie mazowieckim zaufali nam już m.in. właściciele magazynów, zakładów przemysłowych, chłodni i warsztatów samochodowych. Stale przyjmujemy nowe zgłoszenia. Czekamy również na Państwa telefon, mail lub formularz zgłoszeniowy. Jesteśmy przygotowani na każdą możliwość. Zawsze chętnie dostosowujemy swoje działania do wymagań danego miejsca.

Nasi specjaliści pracują z najwyższą starannością, aby zapewnić Państwu wysoką jakość usług. Do Państwa wyboru pozostawiamy różne pakiety serwisowe. Dodatkowo czekają na Państwa atrakcyjne promocje i rabaty. Jednak najważniejsze do czego zachęcamy jest wykonywanie regularnych przeglądów technicznych, aby sprzęt w Państwa firmie jak najdłużej pozostał sprawny.

Zapraszamy do informacji na temat serwisu na Mazowszu:


Kontakt

Przeglądy Wschód

Telefon: +48 882 189 873; E-mail: przeglady.wschod@sot24.com.pl