Serwis bram przemysłowych Wrocław

 

Serwis i naprawa bram przemysłowych we Wrocławiu

Nasza ekipa serwisowa z Wrocławia cechuje się wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu zapewniamy fachową pomoc. Świadczymy usługi z zakresu serwisu bram i systemów przeładunkowych. W Service On Time Wrocław można zgłosić usterkę lub zamówić przegląd przez stronę internetową, a my skontaktujemy się z Państwem. Aby brama czy rampa przeładunkowa sprawnie funkcjonowała przez wiele lat niezbędna jest jej konserwacja i przegląd, który powinien być wykonywany przynajmniej raz w roku.

Jednak jeśli zauważyli Państwo niesprawność bramy lub rampy koniecznie zgłoście się do nas. Gwarantujemy terminowe wykonanie naprawy i bezpłatną wymianę części eksploatacyjnych w okresie gwarancji. Wymiana blatu czy uszkodzonych odbojów to dla nas żaden problem. Zdiagnozujemy najtrudniejszą usterkę i sprawnie sobie z nią poradzimy, aby mogli Państwo jak najszybciej znów korzystać ze swojej bramy czy rampy przeładunkowej. Dodatkowo udzielamy gwarancji na wykonane usługi, która zapewnia o naszej dokładności i dbałości o klienta.

Naszymi klientami są m.in. salony samochodowe, warsztaty, zakłady produkcyjne oraz wiele innych firm mających w posiadaniu duże budynki, w których sprawdzają się bramy hangarowe, segmentowe, szybkobieżne, harmonijkowe, rolowane i inne. Współpracujemy również z architektami, projektantami czy inwestorami.

 

Kontakt do serwisu we Wrocławiu:

Telefon: +48 694 477 232

E-mail: zachod@sot24.com.pl