Serwis i naprawa bram przemysłowych Dolny Śląsk

Serwis i naprawa bram przemysłowych na Dolnym Śląsku

Service On Time na Dolnym Śląsku świadczy usługi z zakresu naprawy bram przemysłowych i systemów przeładunkowych. Wiemy jak bardzo usterka bramy może wpłynąć na funkcjonowanie całego zakładu, dlatego jesteśmy do Państwa stałej dyspozycji. Nasz dolnośląski serwis cechuje się sprawną reakcją na zgłoszenia, na które czekamy w formie telefonicznej, mailowej i w postaci formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej.

Nasi specjaliści z Dolnego Śląska są również gotowi udzielić telefonicznego wsparcia technicznego. Czasem pozornie trudnej awarii można zaradzić zdalnie. Z myślą o różnorodnych potrzebach przygotowaliśmy dla Państwa różne pakiety serwisowe, wśród których można wybrać ten adekwatny do Państwa wymagań. Przewidziane zostały również atrakcyjne promocje.

Nasi klienci mogą liczyć na szybkie i precyzyjne naprawy usterek bram przez doświadczonych fachowców. Dolnośląski serwis Service On Time poradzi sobie z awariami bram różnego rodzaju, m.in. bram rolowanych, hangarowych czy szybkobieżnych. Dodatkowo polecamy regularne przeglądy, które mogą wydłużyć żywotność bram w Państwa firmie.

Zapraszamy do informacji na temat serwisu na Dolnym Śląsku:


Kontakt

Koordynator Zachód

Telefon: +48 694 477 232; E-mail: serwis.zachod@sot24.com.pl

Przeglądy urządzeń – Zachód

Telefon: +48 728 941 224; E-mail: przeglady.zachod@sot24.com.pl